GĄSIENICE GUMOWE

DRB DONGIL®

Firma Tagex Polska SP. Z O.O. jest wiodącym i wyłącznym importerem oraz dystrybutorem gąsienic gumowych DRB DONGIL® w Polsce. Posiadamy w Sanoku największy w Polsce magazyn gąsienic gumowo-metalowych, na którym składowane są i dostępne od „ręki” prawie wszystkie rozmiary gąsienic, do wszystkich koparek i maszyn budowlanych. Od tych najmniejszych po te największe. Gwarantujemy natychmiastową dostępność, a w przypadku braku danego rozmiaru na magazynie gwarantujemy dostawę w terminie 7 dni roboczych. Oferowane przez naszą firmę gąsienice gumowe są gwarantem najwyższej jakości, wydajności oraz atrakcyjnej ceny. Gąsienice gumowe , są bez tzw. "szwu". Wewnętrzny oplot wzmacniający wykonany jest z ciągłych linek ze stali nierdzewnej, i zwulkanizowany w jednoetapowym procesie termicznym, co pozwala na przeniesienie o 40% większej wzdłużnej siły napinającej (naciągu) na gąsienicę. W swojej ofercie posiadamy gąsienice gumowe o krótkim rozstawie ogniw tzw. „Short Pitch”: gąsienice te mają podwojoną ilość stalowych wzmocnień, a tym samym zapewniają większą wytrzymałość, stabilność, jednocześnie minimalizując wibracje, wahania podczas poruszania się maszyny. Żaden inny producent nie przykłada się tak konsekwentnie do tej nowoczesnej technologii„Short Pitch”
Ponad to gąsienice DONGIL® to 3 lata GWARANCJI. Żaden inny producent takiej gwarancji nie udziela.

Dostarczamy dla producentów minikoparek (OEM) !

DONGIL® dostarcza swoje gąsienice bezpośrednio na pierwsze montaże największych światowych koncernów produkujących minikoparki. DONGIL® osiągał to poprzez nieustanny rozwój nowych technologii produkcyjnych, stosowaniu nowych wytrzymalszych surowców oraz rygorystycznie prowadzone testy statyczne i dynamiczne na specjalnie do tego celu skonstruowanych urządzeniach, dlatego też DONGIL® jest liderem rynku gąsienic gumowych i posiada największy asortyment bieżników i rozmiarów gąsienic dla rynku części zamiennych.

W naszej ofercie posiadamy gąsienice gumowe do takich marek jak : Caterpillar, Bobcat, Case, Kubota, Hanix, Neuson, Daewoo, Doosan, Komatsu, Hitachi, Hyunadi, Atlas, New Holland, JCB, Terex, Volvo, Yanmar, Airmann, Zeppelin, Brook, Hinowa, Gehlmax, Pel-Job oraz wielu innych.

ZALETY GĄSIENIC GUMOWYCH FIRMY DRB DONGIL®

1. Technologia zaakceptowana przez największe koncerny produkujące minikoparki.
2. Produkcja certyfikowana systemem jakości ISO .
3. Najwyższa jakość surowców używanych do produkcji gąsienic gumowych zwiększająca trwałość gąsienic.
4. Wszelkie wady fabryczne objęte są 3 letnią gwarancją producenta.
5. Mała wartość nacisków powierzchniowych powodująca mniejsze uszkodzenia powierzchni w stosunku do innych gąsienic.
6. Niższy poziom drgań i hałasu w porównaniu z innymi gąsienicami, zapewniający lepszą ochronę operatora i maszyny przed skutkami wibracji. – Technologia „Short Pitch”.
7. Optymalne dopasowanie wymiarów gąsienic do elementów podwozia zapewniające wolniejsze zużywanie się rolek i kół.
8. Większą i łagodniejszą prędkość jazdy w porównaniu z innymi gąsienicami.
9. Masa całkowita minikoparki na gąsienicach gumowych może być dwukrotnie wyższa w stosunku do porównywalnej klasy koparki kołowej.
10. Masa całkowita minikoparki wyposażonej w gąsienice gumowe jest mniejsza od wersji z gąsienicami stalowymi.

Kupując gąsienice gumowe naszej firmy możesz być pewien, że jest to produkt światowej klasy. Nasi konstruktorzy mają dostęp do nowych technologii i surowców oraz specjalistycznej wiedzy, tworzą gąsienice gumowe cechujące się najwyższą trwałością.

Zapraszamy do kontaktu: Tagex Polska Sp.z.o.o. ul. Okulickiego 8
38-500 Sanok
tel: +48 13 46 38332
fax: +48 13 46 46332
tel. kom. +48 605 243 660
info@tagex.com.pl
www.tagex.com.pl